Ние производство, снабдување и извоз убава и елегантна Завртка за приспособување на чешмата. А ние нудиме најдобри работни односи со нашите клиенти, со многу пријателски и познавања трговски претставници. Ние, исто така имаат строги 3-чекор контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди сте добивање на највисок квалитет на производи направени.

Завртка за приспособување на чешмата

Funda Fastener Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Завртка за приспособување на чешмата, треба да знаете за највисок квалитет на Завртка за приспособување на чешмата производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Завртка за приспособување на чешмата Материјал:низок јаглерод(S10C~S45C),Борен челик(10B21~10B23),SAE1008~SAE1045 Позлата:Масло против 'рѓа Цврстина на јадрото:HV230-266;Тврдост на површината:HRC 55~61;длабочина на куќиштето на тврдост1.5~3.0 Сортирање со машина за оптичка инспекција за да се обезбеди квалитет на термичка обработка. Го чистиме со ултразвучна машина за чистење со цел да спречиме контузија на забите и оштетување на навртките. Потекло:Тајван Работен дијаграм.:М4~М10 Термин на испорака:ФОБ. Рок на плаќање:Т/Т Апликација:Завртките за прилагодување на тапите се користат во моторите на автомобилите. Сертификација:ISO 14001/ISO 9001/IATF16949 Начин на пакување:Малото пакување е заштитено со кеса со меурчиња,наполнете го во картонско пакување со палета,15 кг по картон,42 картони по палета,големина на палета:110x110cm или 120x80cm
Funda Fastener Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Завртка за приспособување на чешмата, треба да знаете за највисок квалитет на Завртка за приспособување на чешмата производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Завртка за приспособување на чешмата(М10) Материјал:Јаглероден челик S45C Површински третман: :Спречување на кисела и 'рѓа Термичка обработка:HRC 22~27,Високо-фреквентно индукциско стврднување Обезбедете чистота со машина за чистење со ултразвук. Целосна проверка со оптичка машина за сортирање за да се обезбеди квалитет. Потекло:Тајван Работен дијаграм.:M10 Должина:46 мм Термин на испорака:ФОБ или по ваше барање Термин на плаќање:Т/Т Начин на пакување:Малото пакување е заштитено со кесичка со меурчиња, а потоа се става во картон.15 кг по картон,42 картони по палета,големина на палета:110x110cm или 120x80cm. Апликација:Во автомобилот се користат завртки за прилагодување’s моторниот систем.
Посетете го нашиот изложбен салон и други веб делови сега да дознаете повеќе за

Завртка за приспособување на чешмата

, А потоа да стапат во контакт со нашите странски трговски претставници денес за вашите извори needs.We ќе ви овозможи со примероци, како е можно поскоро.