Ние сме секогаш внимава на пазарот и клиентите побарувачката во секое време и менување на нашата стратегија во согласност со неа. Ние производител, на снабдувачот и извозникот на најдобар квалитет на Компоненти на сопирачките како и брза и задоволителна услуга во согласност со животната средина на пазарот и клиентите во Taiwan , Која го отелотворува нашите основни вредности на клиент центрирана и пазарно ориентирани на квалитетот на производот.

Компоненти на сопирачките

Funda Fastener Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Компоненти на сопирачките ->, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на сопирачките производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Компоненти на сопирачките Материјал:Легуриран челик(SCM435),Ниско ниво на јаглерод(S20C,SWCH20K,SWCH22A),Среден јаглерод(S40-50C) Површински третман:разнобојни,жолта обложена со цинк,црн цинк,Дакротизирачки Термичка обработка:термичка рафинирање HRC25-30 Димензија:М8х37мм、М8х59.5 мм、М10х45мм、М10х46мм、М12х49мм、&Ослаш;8x68.5 мм、&Ослаш;4.6x39.3 мм Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ или по ваше барање Термин на плаќање:Т/Т Апликација:Се користи во системот за сопирање на автомобили,мотоцикли и велосипеди за да може системот за сопирање нормално да работи. Начин на пакување:20 кг по картон,големина на палета:110x110cm или 120x80cm,42 картони по палета,завиткајте со пластична фолија и појас за пакување. Материјал,површински третман,димензијата може да се смени по ваше барање
Funda Fastener Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Компоненти на сопирачките ->, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на сопирачките производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Водич за дебеломер на сопирачките Материјал:Легуриран челик(SCM435)、Јаглероден челик(низок јаглерод или среден јаглерод) Позлата:Цинк позлата,Дакротизирачки(ние исто така може да се промени како ваше барање) Термичка обработка:Термичка рафинирање(HRC 26-30),карбуризација Спец:М10х45мм、М10х46мм、&Ослаш;4.6x39.3 мм、&Ослаш;6.35x68.5 мм Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ или по ваше барање Термин на плаќање:Т/Т Сертификација:ISO 14001/ISO 9001/IATF16949 Водечко време:60 дена Апликација:Соберете и инсталирајте во системот за сопирање на автомобилот и мотоциклот,со цел да се олесни работата на функцијата на сопирачките.Водич за дебеломер на сопирачките.обезбедуваат суштински елемент на стабилност за различни апликации во широк опсег на индустрии.Водечка игла за дебеломер на сопирачките што се користи за правилно усогласување на алатките или компонентите за изработка за да се обезбеди стабилност.Понекогаш се нарекуваат пилотски пинови или лидерски пинови,тие обезбедуваат прецизно усогласување при редење,панели за парење и брканици,и конектори за парење. Начин на пакување:се става во пластични кеси и се става во картонски кутии,пакување на палетата,42 картони по палета
Funda Fastener Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Компоненти на сопирачките ->, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на сопирачките производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Затегнувач на ланецот на камери Материјал:Среден јаглерод(SWRCH40K) Површински третман:црн цинк Термичка обработка:термичка рафинирање Димензија:&Ослаш;7х38мм、&Ослаш;7х46мм、&Ослаш;10x28mm、&Ослаш;10x48mm Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ или по ваше барање Термин на плаќање:Т/Т Апликација:Склопете се во автомобилскиот систем за тајминг,со цел да се олесни нормалното функционирање на моторот Сертификација:ISO 14001/ISO 9001/IATF16949 Начин на пакување:ставете го во картон и ставете го на палетата со обвивка за пакувањеЦртан:не повеќе од 20 кг,Големина на палетата:110х110х15см Материјал,површински третман,димензијата може да се смени по ваше барање. Приложени документи:PPAP 3 за примероци од првата лота(по цена),Извештај од инспекција на димензии и сертификат за материјал за производство.
Funda Fastener Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Компоненти на сопирачките ->, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на сопирачките производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Игла на сопирачката Материјал:Нерѓосувачки челик(SUS302,SUS304)низок јаглерод(S10C~S45C)Легуриран челик(SCM415~SCM440)Борен челик(10B21),AISI/SAE1010~SAE1045 Површински третман:разнобојни,никелирани,жолта обложена со цинк,црн цинк,Позлата со цинк никел легура,Геомет,Најлок,Дакротизирачки,Три обврзници Термичка обработка:гаснење,калење,жарење,карбуризирање,термичка рафинирање Висок квалитет и брзо време на испорака Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ. Термин на плаќање:Т/Т Апликација:Соберете и инсталирајте во системот за сопирање на автомобилот и мотоциклот,со цел да се олесни работата на функцијата на сопирачките. Сертификација:ISO 14001/ISO 9001/IATF16949 Начин на пакување:Пример:Експрес(DHL,ТНТ,UPS-от,FEDEX)Производство:вчитајте во кутија и наредете ја на палетата.Големина на картон:28*23*15 см,големина на палета:110*110*15 см  
Нашите

Компоненти на сопирачките

се усвоени од страна на многу компании и се успешно извезуваат во различни земји во светот. Сега ние искрено се очекува да се развие долгорочна соработка со вас.