Funda Fastener Co., Ltd. е производителот, снабдувачот и извозник на Завртки на роторот на сопирачките, Фабрика се наоѓа во Taiwan. Таа е основана од страна на искусен човек со група на млади луѓе со богато искуство, страст и вера. Со години на искуство во R & D, производство и управување, имаме чувствувате опрема, напредна технологија и стручен тим да се развие, производство и продажба на високо квалитетни фино производи со конкурентна цена и верна служба. Ние секогаш тесно соработуваат со клиентите. според нивните спецификации, и ќе им помогне да се развие нивниот пазар. Нашата цел е "да победи на двете двете страни".

Завртки на роторот на сопирачките

Funda Fastener Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Завртки на роторот на сопирачките, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
9-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Завртки на роторот на сопирачките Материјал:Нерѓосувачки челик(SUS302,SUS304)низок јаглерод(S10C~S45C)Легуриран челик(SCM415~SCM440)Борен челик(10B21),SAE1010~SAE1045 Позлата:разнобојни,никелирани,жолта обложена со цинк,црн цинк,Позлата со цинк никел легура,Геомет,Најлок,Дакротизирачки,Три обврзници Термичка обработка:гаснење,калење,жарење,карбуризирање,термичка рафинирање Висок квалитет и брзо време на испорака Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ Тајван Термин на плаќање:Нето 30 датум на одборот Од Т.Т. Водечко време:80-100 дена Сертификат:ISO 9001、ISO 14001、IATF16949 Прилагодена услуга:може да се додаде облога или површинска обработка според потребите на клиентите Начин на пакување:15 кг/кутија,42 кутии по палета Апликација:Завртките на роторот на сопирачката го држат роторот до главината за време на склопувањето.
Смирувачки во дизајни, имаме за нашите клиенти висок степен на

Завртки на роторот на сопирачките

производи. Тие доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи.