Како една од водечките производителот, снабдувачот и извозник во Taiwan, Ние се специјализираат во Завртки за прилагодување производството. Имаме повеќе од десет години богато искуство во развој на производот, продажба и монтажа, нашите производи имаат добиено голем углед во домашни и задокеански. Нашата компанија со високо квалитетни производи, најдобри услуги и добра репутација, имаат освоено голем customers'support, и стана повеќе сила и моќен, скала е проширен и потполно сопственост manufactory.

Завртки за прилагодување

Funda Fastener Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Завртки за прилагодување, треба да знаете за највисок квалитет на Завртки за прилагодување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Завртки за прилагодувањеАпликација:Завртките за прилагодување се користат во моторите на автомобилите. Материјал:Орев:SCM415,Завртка:S45C Термичка обработка:тврдост на срцето&цврстина на површината според вашиот цртеж. Сортирање со машина за сортирање со висока фреквенција за да се обезбеди термичка обработка. Големините и дизајните може да се прилагодат Чистење со ултразвучна машина за чистење за да се обезбеди чистота. Потекло:Тајван Работен дијаграм.:М4~M10 Должина:3~45 мм Термин на испорака:ФОБ или по ваше барање Термин на плаќање:Т/Т Сертификација:ISO 14001/ISO 9001/IATF16949 Водечко време:најмалку 120 дена MOQ:најмалку 200 кг Начин на пакување:Спакувајте со обвивка со меурчиња за да избегнете оштетување на конецот,картон 15 кг Завртките за прилагодување се нашиот главен производ,имавме над 30 години искуство. Комплексен и долг процес кој бара солидни способности за управување со квалитетот Високо отпорен на абење,висока јачина на замор Склопување со висока прецизност и контролиран агол на наклон Тип:дупчиња/Филипс/Hex приклучок/Глава со 4 агли
Funda Fastener Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Завртки за прилагодување, треба да знаете за највисок квалитет на Завртки за прилагодување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Завртки за прилагодување Материјал:Нерѓосувачки челик(SUS302,SUS304)низок јаглерод(S10C~S45C)Легуриран челик(SCM415~SCM440)Борен челик(10B21),SAE1008~SAE1045 Позлата:разнобојни,никелирани,жолта обложена со цинк,црна&бел цинк,Третирана со цинк фосфат,Позлата со цинк никел легура,Геомет,Најлок,Дакротизирачки,Три обврзници Термичка обработка:Гаснење,Калење,Греење,Карбуризирање,термичка рафинирање,Високо-фреквентно индукциско стврднување Работен дијаграм.:М4~M10 Должина:35 мм Водечко време:најмалку 120 дена Потекло:Тајван Термин на плаќање:Т/Т, Термин на испорака:ФОБ или по ваше барање. Сертификација:ISO 14001/ISO 9001/IATF16949 Опрема:Специјална машина за занитување,Ултразвучна машина за чистење,Високо-машина за фреквенција(Проверете дали е испуштена термичка обработка) Апликација:Завртките за прилагодување се користат во моторите на автомобилите.
Funda Fastener Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Завртки за прилагодување, треба да знаете за највисок квалитет на Завртки за прилагодување производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Завртки за прилагодување Материјал:Борен челик(10B21~10B23) Термичка обработка:HRC 30-35 Спец.:М8х1.0 Подредуваме со раздвојување на Еди струја за да видиме дали недостасува термичка обработка. Ја проверуваме чистотата со ултразвучно чистење. Потекло:Тајван Термин на плаќање:Т/Т, Термин на испорака:ФОБ или по ваше барање. Сертификација:ISO 14001/ISO 9001/IATF16949 Апликација:Завртките за прилагодување се користат за автомобили или мотоцикли Начин на пакување:15 кг по кутија,големина на палета:110x110 cm или 120x80 cm
Ние имаме група на вработени и голема сума на продажбата на фигурата на

Завртки за прилагодување

. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.