Funda Fastener Co., Ltd. е голем производител, на снабдувачот, инвеститорот и производителот на висок квалитет Компоненти на контролниот кабел. Наша цел е да се произведуваат производи со висок стандард на квалитет, стил, технологија и иновации. Ова се постигнува со користење само на најдобрите суровини, искусни инженери, и производствени капацитети на располагање. И, ние се гарантира да ви обезбеди овие производи на странските пазари со висок квалитет и конкурентна price.Our добар квалитет и нашите професионални услуги се ценат од страна на клиентите од многу земји, ако сте заинтересирани Ве молиме слободно контактирајте со нас.

Компоненти на контролниот кабел

Funda Fastener Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти на контролниот кабел, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на контролниот кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Компоненти на контролниот кабел Материјал:Средно јаглероден челик(SAE1010~SAE1045) Површински третман:Цинк-никел позлата(црна) Можеме да понудиме секундарен процес EX:виткање,позлата,црн оксид...и така натаму. Работна димензија&Должина.:Големините и дизајните може да се прилагодат Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ или по ваше барање Термин на плаќање:Т/Т Апликација:Склопени со кабли во автомобил или мотоцикли,со цел да се поврзат и заштитат безбедносните жици,жици за сопирање,гас,итн. Начин на пакување:картон под 15 кг,големина на палета:110х110х13см/120х80х13см,42 кутии по палета Сертификација на компанијата:ISO 14001/ISO 9001/IATF16949 Приложени документи:PPAP 3 за примероци од првата лота(по цена),Извештај од инспекција и сертификат за материјал за производство. .
Funda Fastener Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти на контролниот кабел, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на контролниот кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Компоненти на контролниот кабел(Јака) Материјал:Нискојаглеродни SAE1010,SAE1018,SWRCH12A Површински третман:разнобојни(300 часа без црвена 'рѓа),црн цинк(72 часа без бела 'рѓа и 168 часа без црвена 'рѓа) Работен дијаграм:6.75*8.8*15 мм,6.3*9*15 мм,8*9.6*15 мм,8*9.6*18 мм,12*38.5*8.4 мм,12*38.5*9.2 мм,12*35.5*9.2 мм Водечко време:35-40 дена Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ или по ваше барање Термин на плаќање:Т/Т Начин на пакување:картон под 15 кг,големина на палета:110х110х13см/120х80х13см,42 кутии по палета Апликација:Склопен во автомобилски кабел,со цел да се поврзат безбедносните жици,жици за сопирање,гас,итн. Сертификација на компанијата:ISO 14001/ISO 9001/IATF16949 MOQ:2250 кг
Funda Fastener Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти на контролниот кабел, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на контролниот кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Компоненти на контролниот кабел(Метален свиок) Материјал:Нерѓосувачки челик(SUS302,SUS304)низок јаглерод(S10C~S45C)Легуриран челик(SCM415~SCM440)Борен челик(10B21),SAE1010~SAE1045 Површински третман:разнобојни,никелирани,жолта обложена со цинк,црн цинк,Позлатена легура на цинк никел Термичка обработка:термичка рафинирање Секундарен процес:Свиткување,нишки Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ Тајван или како ваше барање. Рок на плаќање:Т/Т Апликација:Склопени со кабли во автомобил или мотоцикли,со цел да се поврзат и заштитат безбедносните жици,жици за сопирање,гас,итн. Начин на пакување:картон под 15 кг,големина на палета:110х110х13см/120х80х13см,42 кутии по палета Сертификација на компанијата:ISO 14001/ISO 9001/IATF16949 PPM:50 Големините и дизајните може да се прилагодат
Funda Fastener Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Компоненти на контролниот кабел, треба да знаете за највисок квалитет на Компоненти на контролниот кабел производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
7-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Капаче на обвивка на каналот Материјал:Борен челик(SAE1016~SAE1018) Површински третман:разнобојни,никелирани,жолта обложена со цинк,црн цинк Термичка обработка:Како барање на клиентите Висок квалитет и брзо време на испорака Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ Тајван Големините и дизајните може да се прилагодат Апликација:Склопен во машински кабел,со цел да се поврзат и заштитат жиците. Начин на пакување:картон под 15 кг,големина на палета:110х110х13см/120х80х13см,42 кутии по палета Сертификација на компанијата:ISO 14001/ISO 9001/IATF16949 PPM:50 Термин на плаќање:Т/Т
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Компоненти на контролниот кабел

. Ние ќе продолжиме да иновираат на нашата технологија, менаџмент, услуги и бизнис да ги исполнат идните предизвици и да се исполнат нашите одговорности.