Завртки со двоен крај

Funda Fastener Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Завртки со двоен крај. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Постигнување на висок задоволството на клиентите е секогаш наш врвен приоритет, Гордееме на одржување на ниска цена и правење добри можности за соработка на располагање за

Завртки со двоен крај

.
 • Завртки со двоен крај - 8-6
Завртки со двоен крај
модел - 8-6
Завртки со двоен крај
 1. Материјал:Нерѓосувачки челик(SUS302,SUS304)низок јаглерод(S10C~S45C)
  Легуриран челик(SCM415~SCM440)Борен челик(10B21),SAE1010~SAE1045
 2. Површински третман:Жолта обложена со цинк,црна&бел цинк,Третирана со цинк фосфат,Позлата со цинк никел легура,Обичен
 3. Термичка обработка:гаснење,калење,жарење
 4. Спецификациите на конецот може да се произведуваат според вашите барања,како што е UNF,UNC,М8х1.25 стр,М8х1.5P...и така натаму.
 5. Потекло:Тајван
 6. Термин на испорака:ФОБ
 7. Начин на пакување:Примероци:DHL.UPS-от.ТНТ.FEDEX,Масовно:ставете го во картон и пакувајте го на палетата
  Големина на палетата:110х110х13см,тежина на картон не’т надминува 20 кг
 8. Водечко време:90-100 дена
 9. Термин на плаќање:Т/Т
 10. Апликација:Фунда може да ги произведува сите видови на завртки со двојни краеви што се користат на цилиндричните системи
 11. Сертификат:ISO 9001、ISO 14001、IATF16949
Funda Fastener Co., Ltd.
8-6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Funda Fastener Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Завртки со двоен крај, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Специјални завртки Материјал:Нерѓосувачки челик(SUS302,SUS304)низок јаглерод(S10C~S45C)Легуриран челик(SCM415~SCM440)Борен челик(10B21),SAE1010~SAE1045 Позлата:разнобојни,никелирани,жолта обложена со цинк,црна&бел цинк,Третирана со цинк фосфат,Позлата со цинк никел легура,Геомет,Најлок,Дакротизирачки,Три обврзници Термичка обработка:гаснење,калење,жарење,карбуризирање,термичка рафинирање Висок квалитет и брзо време на испорака Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ. Димензија:Работен дијаграм.:М4~M20 Должина:8~200 мм Апликација:Фунда може да произведува секакви сврзувачки елементи што се користат на сите видови машини.Ние можеме да произведуваме делови според клиентот’цртежи.Ние сме производител на OEM.Можеме да ги произведуваме сите видови приспособени сврзувачки елементи за клиентите.Како што е автомобилската,мотоцикл,Авион-скијање,генератор,фарма машина,камион,исклучен-патно возило,голф количка...итн. Термин на плаќање:Т/Т Сертификат:ISO 9001、ISO 14001、IATF16949 Начин на пакување:15 кг по картон,пакувајте на палета 42 картони по палетаГолемина на палетата:110x110cm или 120x80cm
Funda Fastener Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Завртки со двоен крај, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
ТЕШКО МОНТАЖЕЊЕ Материјал:Легуриран челик(SCM415~SCM440) Површински третман:Zn-Ni ЛЕГУРА СО ЦРН Cr3(8 м МИН.)решетката позлата,запознајте го ПС-8955 барање. Термичка обработка:Карбуризирање HRC33-39,Јакост на истегнување106.12 кг/mm^2 Димензија:М14,Должина:140 мм Нишка:М14х1.5P-6гр&М12х1.75 стр-6гр Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ. Испорака:Примероци:DHL.UPS-от.ТНТ.FEDEX,Масовно:ставете го во картон и пакувајте го на палетата Термин на плаќање:Т/Т Нето 30 дена Големина на палетата:110х110х13см/120х80см Сертификат:ISO 9001、ISO 14001、IATF16949 Апликација:Фунда може да произведува секакви сврзувачки елементи што се користат на сите видови машини.Ние можеме да произведуваме делови според клиентот’цртежи.Ние сме производител на OEM.Можеме да ги произведуваме сите видови приспособени сврзувачки елементи за модифицирани автомобили.
Funda Fastener Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Завртки со двоен крај, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Специјални завртки Материјал:Ниско,средината-јаглерод(S10C~S45C)Нерѓосувачки челик(SUS302,SUS304) Површински третман:Позлата со цинк никел легура Термичка обработка:термичка рафинирање Тип:OEM Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ Начин на пакување:15 кг/кутија;42 кутии/палета Големина на палетата:110x110x13cm или европска стандардна палета 120x80cm Термин на плаќање:Т/Т、Л/В Апликација:Автомобилство,мотоцикл,Авион-скијање,генератор,фарма машина,камион,исклучен-патно возило,голф количка...итн. Ние можеме да произведуваме делови според клиентот’цртежи Сертификат:ISO 9001、ISO 14001、IATF16949 Можеме да понудиме секундарна обработка:CNC обработка,Пескарење,Стегање,крцкање,Монтажна машина за перење,Монтажа оринг
Funda Fastener Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Завртки со двоен крај, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Специјални завртки(Мулти-Чекори) Материјал:Нерѓосувачки челик(SUS302,SUS304)низок јаглерод(S10C~S45C)Легуриран челик(SCM415~SCM440)Борен челик(10B21),SAE1010~SAE1045 Површински третман:разнобојни,никелирани,жолта обложена со цинк,црна&бел цинк,Третирана со цинк фосфат,Позлата со цинк никел легура,Геомет,Најлок,Дакротизирачки,Три обврзници Термичка обработка:гаснење,калење,жарење,карбуризирање,термичка рафинирање Машина за ковање:13Б-19Б Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ. Рок на плаќање:Т/Т,LC Димензија:М4~M20 Должина:8~200 мм Апликација:Фунда може да произведува секакви сврзувачки елементи што се користат на сите видови машини.Ние можеме да произведуваме делови според клиентот’цртежи.Ние сме производител на OEM.Можеме да ги произведуваме сите видови приспособени сврзувачки елементи за клиентите.Како што е автомобилската,мотоцикл,Авион-скијање,генератор,фарма машина,камион,исклучен-патно возило,голф количка...итн Ние можеме да го направиме алатот според вашиот цртеж,и цитирај со процес на ковање наместо обработка,ви нуди подобра цена Сертификат:ISO 9001、ISO 14001、IATF16949
Funda Fastener Co., Ltd.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Завртки со двоен крај, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
8-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Стожерна топка завртка на генератор Материјал:Легуриран челик(SCM415~SCM440) Површински третман:Фосфатна обвивка Термичка обработка:HRC 34-38 Димензија:М6х0.75P Должина:38 мм,М8х1.0P Должина:46.5 мм Потекло:Тајван Термин на испорака:ФОБ Испорака:Примероци:DHL.UPS-от.ТНТ.FEDEX,Масовно:ставете го во картон и пакувајте го на палетата Начин на пакување:Големина на палетата:110х110х13см,тежина на картон не’т надминува 20 кг. Термин на плаќање:Т/Т Апликација:Можеме да произведеме завртки за Генератор. Сертификат:ISO 9001、ISO 14001、IATF16949